Nuomos sąlygos

Reikalingi dokumentai
Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.
Nuomojamų automobilių draudimas
Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja tik Lietuvoje. DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda. Maksimali vidutinė vienos paros rida – 300 km.
Nuominininko atsakomybė
Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.
Sugedus automobiliui
Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.
Nenumatytos aplinkybės
Iškilus nenumatytoms aplinkybėms, Nuomininkas pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, apie tai iš anksto informavęs klientą telefonu ar el. paštu.
Papildoma įranga
Automobilinė vaiko kėdutė – NEMOKAMAI. GPS navigacija – NEMOKAMAI.
Automobilio rezervacija
Automobilį galite rezervuoti tel. +370 641 47619, el. paštu info@www.transrenta.lt. Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu. Turite klausimų? Rašykite mums: info@www.transrenta.lt arba skambinkite tel. +370 641 47619