Auto nuoma Lietuvoje

Transrenta –  tai jauna, entuziastinga, sparčiai auganti įmonė, užsiimanti automobilių nuoma visoje Lietuvoje. Įmonės pagrindinė veikla – įvairių modelių automobilių nuomos paslaugos:
Saugūs ir patikimi automobiliai
Mūsų nuomojami automobiliai yra saugūs, techniškai tvarkingi, patikimi ir visapusiškai patikrinti, todėl kiekvienas automobilis klientams yra išnuomojamas pateikiant kruopščiai nuplautą, išvalytą ir paruoštą bet kokiai kelionei ar progai. Galime užtikrinti, kad tokie automobiliai yra patikimi.
Prabangių automobilių nuoma
Savo klientams galime pasiūlyti verslo klasės, ekonomiškus, maksimalaus komforto automobilius už Jums palankiausią kainą.
Lanksti automobilių nuomos sistema
Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, prisitaikome prie klientų norų, todėl galima pasiūlyti lanksčią automobilių nuomos sistemą, kuri leidžia kiekvienam paprastai pasinaudoti įvairaus transporto nuoma. Mūsų siūlomas transporto priemones galite rezervuoti Jums patogiu būdu greitai ir patogiai.
Kokybiškos paslaugos
Klientai mus vertina už kokybiškas paslaugas, todėl mes pasirūpiname, kad nuomojamas automobilis vairuojančiam ar keliaujantiems žmonėms nesukeltų papildomų rūpesčių. Automobilių nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.