Menu
×
automobilių nuoma

Pervežimo paslaugos vaikams

Tėvams auginantiems mažamečius vaikus, dažnai tikras galvos skausmas pristatyti vaikus iš namų į mokyklą ar darželį, iš mokyklos į namus, įvairius būrelius, draugų gimtadienius ir kt. Puiku jei mama ar tėtis turi tam laiko. O jeigu neturi? Tėveliai, dažnai būna priversti atsiprašinėti iš darbų, kad nuvežtų vaikutį.

Visi tėveliai yra susidūrę su tokia problema, kaip vaikučių vežiojimas, taigi dabar jau yra išeitis – UAB “Transrenta” teikia pervežimo paslaugas, skirtas Jūsų vaikams.  Du mūsų parko automobiliai, specialiai pritaikyti vaikų kasdieninėms kelionėms.

Užsakius mūsų paslaugas, vaikas sutartu laiku ir maršrutu saugiai nuvežamas ir parvežamas, jei reikia, palydimas nuo durų iki durų, perduodamas iš rankų į rankas. Maršrutai sudaromi mėnesiui, vaikas supažindinamas su vairuotoju, jam aprodomas automobilis, kad įsidėmėtų į kurį reikia įlipti.

Šiuo metu turime du specialiai paruoštus automobilius. Siūlome pasirinkti paslaugas su prabangesnės klasės automobiliu arba ekonomiškos klasės spalvingu automobiliu. Viskas pritaikyta įvairiems klientų poreikiams. Paslaugų kaina nuo ………. Eur už kilometrą priklausomai kiek kilometrų ir kiek kartų per savaitę paslauga užsakoma, bei koks automobilis pasirenkamas.

Maršrutai sudaromi tik pagal iš anksto sudarytas sutartis. UAB “Transrenta” vaikų pervežimo paslauga – tai puiki pagalba šiuolaikiškiems tėveliams!

Kontaktai
UAB "Transrenta"
Drobės gatvė 26, Kaunas

+37060203005

Darbo valandos: 8:00h - 18:00h

Dėl automobilių rezervacijos kreiptis:
rezervacija@transrenta.ltSprendimas: tinklapiu kurimas

Optimizavimas: SEO Paslaugos