Menu
×
automobilių nuoma

AUTOMOBILIŲ NUOMA SU VAIRUOTOJU

Nuomojame automobilius su vairuotoju įvairioms progoms

Viena iš mūsų įmonės „Transrenta“ teikiamų paslaugų yra įvairių  automobilių  nuoma su vairuotoju.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Įmonėje Transrenta dirbantys vairuotojai yra savo srities specialistai, todėl klientų kelionės su mūsų vairuotojais yra patikimos ir saugios.

Atsakomybė, saugus vairavimas bei techniškai tvarkingas automobilis – tai vieni pagrindinių dalykų, kuriuos garantuoja mūsų įmonė ir mūsų teikiama paslauga – automobilių nuoma su vairuotoju visoje Lietuvoje.

Mūsų klientai gali rinktis iš įvairių prabangių, komfortiškų bei tvarkingų automobilių modelių, priklausančių skirtingoms kategorijoms.

Automobilių nuoma šventėms

Ieškote automobilio Jūsų šventei? Turbūt sutiksite, kad tai labai svarbi šventės detalė.

Nuomojamas automobilis tampa ne tik puiki susisiekimo priemonė, bet ir nuotraukų akcentas, kuriose atsispindi prabanga bei elegancija. Tam, kad niekas nesugadintų Jūsų vestuvių, gimtadienio ar kitos  šventės dienos, svarbu pasirinkti patikimą automobilio nuomos paslaugą, siūlančią įvairios klasės automobilius nuomai.

Automobilių nuoma vestuvėms – puikus pasirinkimas, norintiems išsinuomoti prabangų automobilį su vairuotoju norimam laikotarpiui, priklausomai nuo to, kiek laiko tęsis Jūsų šventė.

Įvairių modelių automobiliai

Galėsite pasirinkti iš įvairiausių modelių: mini arba sportinio automobilio, prabangaus, tačiau kartu ir subtilaus Mercedes-Benz ar BMW, kurie pasižymi dailiu interjero dizainu bei kokybiška automobilio apdaila.

Įmonės Transrenta nuomojami automobiliai yra kruopščiai prižiūrimi, užtikrinama salono švara bei techniškai tvarkingi, o išskirtinai malonus personalo aptarnavimas suteiks Jūsų šventei papildomo komforto ir sumažins rūpesčius.

Susisiekite dėl platesnės informacijos bei rezervacijos telefonu +37060203005 arba el.paštu info@www.transrenta.lt

Mercedes Benz S klasės

 

mercedes s long AUTOMOBILIŲ NUOMA SU VAIRUOTOJU

 

Kaina sutartinė
Kontaktai
UAB "Transrenta"
Drobės gatvė 26, Kaunas

+37060203005

Darbo valandos: 8:00h - 18:00h

Dėl automobilių rezervacijos kreiptis:
rezervacija@transrenta.lt

©2018 Automobilių nuoma | Auto nuoma. Transrenta.lt Transrenta – Automobilių nuoma.