Menu
×
automobilių nuoma

Apie

transrenta.lt  300x70 Apie

Auto nuoma Lietuvoje

Transrenta –  tai jauna, entuziastinga, sparčiai auganti įmonė, užsiimanti automobilių nuoma visoje Lietuvoje. Įmonės pagrindinė veikla – įvairių modelių automobilių nuomos paslaugos:

  • Trumpalaikė automobilių nuoma;
  • Ilgalaikė automobilių nuoma;
  • Automobilių nuoma su vairuotoju;
  • Mikroautobusų nuoma.

Saugūs ir patikimi automobiliai

Mūsų nuomojami automobiliai yra saugūs, techniškai tvarkingi, patikimi ir visapusiškai patikrinti, todėl kiekvienas automobilis klientams yra išnuomojamas pateikiant kruopščiai nuplautą, cheminio valymo būdu, išvalytą ir paruoštą bet kokiai kelionei ar progai. Galime užtikrinti, kad tokie auto yra patikimi. Visuomet Jums ir dėl Jūsų!

Prabangių automobilių nuoma

Savo klientams galime pasiūlyti verslo klasės, ekonomiškus, maksimalaus komforto automobilius bei mikroautobusus už Jums palankiausią kainą.

Klientai mus vertina už kokybiškas paslaugas, todėl mes pasirūpiname, kad nuomojamas automobilis vairuojančiam ar keliaujantiems žmonėms nesukeltų papildomų rūpesčių.

Lanksti auto nuomos sistema

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, prisitaikome prie klientų norų, todėl galima pasiūlyti lanksčią auto nuomos sistemą, kuri leidžia kiekvienam paprastai pasinaudoti įvairaus transporto nuoma.

Mūsų siūlomas transporto priemones galite rezervuoti Jums patogiu būdu greitai ir patogiai. Auto nuomos paslaugos teikiamos visoje Lietuvoje.

MES SPAUDOJE:

5 dalykai, kuriuos reikia žinoti nuomojantis automobilį

Nors šiomis dienomis automobilių nuoma yra greitas ir nesudėtingas procesas, visgi neretai daugelis susiduria su problemomis apie kurias iš anksto vargu ar pagalvoja. Apie svarbiausius aspektus, nuomojantis automobilį, ir kaip nelikti apgautu dalinasi automobilių nuoma užsiimančios įmonės „Transrenta“ vadovas Martynas Veiverys.

„Klientams visuomet rekomenduojame perskaityti sutarties sąlygas ir susipažinti su jomis, kadangi būna ir taip, kad įmonių atstovai pasako, jog automobilis yra su kasko draudimu, tačiau sutartyje tokio punkto net nėra“, – teigė M.Veiverys.

Šaltinis: 15min.lt | 2016 11 22 |Visą straipsnį galite rasti čia.

UAB Transrenta atnaujina automobilių nuomos paslaugas

„Pagrindiniai mūsų įmonės akcentai yra pasitikėjimas ir kokybė, todėl didesnei keleivių grupei galime pasiūlyti mikroautobusus. Tad nuo šiol mūsų klientai jau gali išbandyti naujojo Opel Vivaro mikroautobuso modelį“, – teigė M. Veiverys.
Pašnekovo teigimu, vis daugiau atsiranda žmonių, kurie nori išsinuomoti automobilį šventėms, laisvalaikiui ar kelionėms. Taip pat labai dažnai klientai teiraujasi ar mūsų nuomojamuose automobiliuose yra GPS, vaiko kėdutė, laisvų rankų įranga ar bevielis internetas. Savo klientams galime visuomet užtikrinti tik geriausių teikiamų paslaugų kokybę.
Šaltinis: BNS | 2016 11 22 |Visą straipsnį galite rasti čia.
Kontaktai
UAB "Transrenta"
Drobės gatvė 26, Kaunas

+37060203005

Darbo valandos: 8:00h - 18:00h

Dėl automobilių rezervacijos kreiptis:
rezervacija@transrenta.lt

©2018 Automobilių nuoma | Auto nuoma. Transrenta.lt Transrenta – Automobilių nuoma.